lost endings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
arristael, rosemarie Sb1-copy
arristael, rosemarie Sb3-copy
arristael, rosemarie Sb4-copy
arristael, rosemarie Sb5-copy
arristael, rosemarie Groid
arristael, rosemarie Sb7-copy
arristael, rosemarie Sb8-copy
arristael, rosemarie Sb9-copy

 

 arristael, rosemarie

Go down 
AvtorSporočilo
rosemarie arristael

rosemarie arristael


Female Število prispevkov : 2
reputation : 0

arristael, rosemarie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: arristael, rosemarie   arristael, rosemarie EmptyČet Dec 26, 2013 10:18 pm

rosemarie imperio arristael

pozdravljen/a! pa začniva s povsem običajnimi formalnostmi - mi lahko poveš svoje ime in starost?
moje ime je rosemarie. rosemarie imperio arristael. stara sem 21 let. ime mi je dala mati, tik pred smrtjo. nikakor ne vem, zakaj je moje srednje ime imperio, a nad njim sem navdušena.

predvidevam, da je tvoj domači kraj storybrooke? si kdaj živel/a tudi kje drugje?
no, že od nekdaj živim v storybrooku z očetom johnom. mati mi je umrla pri porodu, tako da je nikoli nisem poznala. če sem iskrena, se še pravzaprav nikoli nisem premaknila iz mesta.

študiraš ali hodiš v službo?
študiram zgodovino, poleg tega pa delam v knjižnici

kaj pa tvoja družina? se z njimi dobro razumeš?
ostal mi je samo še oče in z njim se prav dobro razumem.

introvert ali ekstrovert?
nikoli nisem bila družabna oseba. introvert.

a tako... no, prepričana sem da si zelo zanimiva oseba. kako bi se opisal/a s petimi besedami?
s petimi besedami? no, kaj pa vem. tiha, zadržana, nedružabna. in ne smemo pozabiti strastna bralka. zaljubljena sem v knjige, zato sem si v storybrooku poiskala delo knjižničarke.

kako pa te ponavadi opišejo znanci?
kakšnih prijateljev ali znancev nimam. povprašajte moje sodelavke v knjižnici, mogoče boste pri njih našli kaj več, kar bi lahko povedale o meni.

mi lahko zaupaš eno izmed svojih bolj 'nenavadnih' navad?
pogovarjam se s svojimi knjigami. res ne vem, zakaj. *rahel nasmešek*

kateri pa je tvoj največji strah?
na smrt se bojim krokarjev in črnih konjev.

verjameš v resnično ljubezen?
resda sem precej zasanjana, a toliko že stojim na trdnih tleh, da v to ne verjamem.

zanimivo. starši so ti v preteklosti nedvomno nekaj pravljic. katera je tvoja najljubša?
moj oče ni ravno za pravljice, a vsekakor mi je rad kupoval knjige pravljic. moji najljubši sta tista grdem račku in o hrestaču.

s katerim pravljičnim likom se najlažje poistovesiš? zakaj?
verjetno z grdim račkom. saj veste, najprej je bil grd, siv raček in nihče ga ni maral. trikrat ugibajte, kaj se je zgodilo potem. lahko bi se tudi primerjala s palčico, toda mislim, da mi je grdi raček še vedno bolj podoben.

ti je ljubša realnost ali fantazija?
čeprav sem precej prizemljena, se raje zatekam v svet fantazije. koga briga realnost. v današnjem svetu sem imela več nesreče kot sreče, v kakšnem svojem svetu pa je moje življenje veliko boljše...

kje bi si uredil svoje stalno prebivališče (obala, obrobje gozda, velemesto...)?
gozdna jasa. ali pa nekje ob samotnem jezeru. nekje na samem

si trenutno v zvezi?
ne. *se nasmehne* tega zaenkrat ne potrebujem. saj tudi ne verjamem da bo me kdo hotel.

ljudje delamo napake. sigurno si se tudi ti nekoč tako osramotil/a, da bi se ob samem spominu na to najraje udrl/a v zemljo. na kratko opiši ta dogodek.
eden na žalost je. zgodilo se je nekaj let nazaj, v šoli. učiteljica me je poklicala pred tablo. vprašana sem bila zgodovino. resda sem dobila najvišjo oceno, a na poti do table mi je razredna koza (ki je pravzaprav tudi izgledala kot koza) podstavila nogo, tako da sem padla kakor sem bila dolga in široka.

če bi lahko spremenil karkoli iz svoje preteklosti, kaj bi to bilo?
no, mojo mati bi obdržala pri življenju. saj ne, da očeta nimam rada, a prepričana sem, da bi bila, če bi me vzgajala tudi mami, bolj odprta oseba. bolj družabna.

gotovo imaš tudi kakšno slabo navado, ki ti je nikakor ne uspe spremeniti. opiši jo.
kajenje in zapiranje vase. že leta se poskušam odvaditi kajenja, a mi preprosto ne uspeva.

kaj pa tvoji hobiji? naštej jih nekaj.
v bistvu branje. in poslušanje glasbe.

hitra prehrana ali zdrav krožnik?
oboje, a vseeno raje posežem po zdravem krožniku.

kava, čaj, sok ali voda?
voda. vedno voda.

kakšno zvrst glasbe najraje poslušaš? znaš igrati kakšno glasbilo ali peti?
ne vem, zakaj prisegam na klasiko in opero. vsekakor pa poslušam tudi popularno glasbo.

v nekaj povedih mi opiši svoj stil oblačenja.
človek, ki me prvič vidi, verjetno pomisli na to, da sem ušla iz petdestih, šestdesetih let prejšnjega stoletja. ampak takšen stil mi odgovarja, ne menim se za kritike drugih.

imaš opravljen vozniški izpit?
halo, saj smo v 21. stoletju. seveda imam.

mogoče v zadnjem času doživljaš močne občutke deja vu-ja?
kako si vedel? zadnje čase imam zelo čudne sanje. mislim, o labodih. JAZ sem labod. in večkrat imam raznorazne prebliske. ampak, sploh se ne spominjam, kakšni so ti prebliski bili. toda verjetno sem samo čudna.

kakšni pa so tvoji cilji za prihodnost? misliš, da ti jih bo uspelo doseči?
postati želim zgodovinarka. zgodovina me resnično veseli, zato upam, da mi bo uspelo.



21
odette from the swan princess
librarian and history student
gorgeous brynja jonbjarnardottir
arristael, rosemarie 14_zps309d9f47
rosemarie, 14

Nazaj na vrh Go down
 
arristael, rosemarie
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
lost endings :: hardly anything there for you to see :: 
welcome to the land of fire
-
Pojdi na: