lost endings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
rhodes, andrew Sb1-copy
rhodes, andrew Sb3-copy
rhodes, andrew Sb4-copy
rhodes, andrew Sb5-copy
rhodes, andrew Groid
rhodes, andrew Sb7-copy
rhodes, andrew Sb8-copy
rhodes, andrew Sb9-copy

 

 rhodes, andrew

Go down 
AvtorSporočilo
andrew rhodes

andrew rhodes


Male Število prispevkov : 2
reputation : 0

rhodes, andrew Empty
ObjavljaNaslov sporočila: rhodes, andrew   rhodes, andrew EmptyNed Dec 08, 2013 8:45 am

andrew rhodes

"Nikar ne misli, da lahko tako nadaljuješ!" Temnolasa, poslovna ženska je butnila v sobo in se pripravila, da bo nadrla svojega najstniškega sina, namesto tega pa se je trenutek za tem, ko je skoraj omedlela, po hiši razlegel predirljiv krik.
Odprl je oči in zagledal močno svetlobo, ki se je od vseh štirih sten odbijala naravnost v njegove oči. Počutil se je kot kup dreka. Zastokal je, v istem trenutku pa se je zganila temnolasa ženska poleg njega. "Nikoli več ne naredi česa takega!" Močno ga je stisnila, sam pa jo je odrinil in se skremžil. "Česa?" Pa ja ni vedela? Zmajala je z glavo. "Andrew, vem. Vsi vemo. Izpirali so ti želodec, ker si omedlel zaradi drog."
Nikoli ni bil pretiran osvajalec ženskih src, vendar je njo preprosto moral imeti. In, roko na srce, z njegovim videzom to ni bil niti najmanjši problem. Stopil je do nje, jo nasmejal, peljal ven in dobil. Kmalu jo je pripravil tudi do tega, da je poskusila speed, čez nekaj časa pa je punca kar sama začela poskušati še vse ostalo. Sam se je po neprijetnem izpiranju drog kar malo izogibal, čeprav ga niti to ni ustavilo pred občasnim zaužitjem prepovedanih substanc.
Čeprav je tekel že kakšno uro, ni bil niti malo zadihan. Pravzaprav je bil sproščen, kljub temu, da je imel kar hiter ritem in je tekel po naravi, ne po traku. Dobro ogret je stopil v fitnes, kjer je nadaljnih nekaj ur preživel z utrjevanjem svojega izklesanega telesa.
"Andrew Rhodes." Profesorica je nepremično zrla vanj, a je ni videl. "Andrew. Rhodes," je ponovila, tokrat bolj odsekano in glasneje. Zganil se je in se odvlekel pred razred, kjer je odgovarjal na vprašanja in pridobil lepo, nezadostno oceno.
"Ampak obljubil si mi." Sestra ga je trmasto gledala. "Pa sem si premislil. Nikamor ne greš, sam grem ven." Priprla je oči. "Če greš sam, bom povedala mami." Prekrižala je roke na prsih, on pa je nestrpno zavil z očmi. "Ta zabava ni zate." "Pa me pelji na drugo." Zastokal je, jezno prijel mlajšo sestro za roko in jo odvlekel na zabavo, kjer je pazil, da ni zaužila česa napačnega. Navsezadnje mu je pomenila veliko.
"Dobesedno me prosiš, da te aretiram." Policist, ki je bil že na robu z živci, je gledal fanta v oči. "Če bi me nameraval, bi me že zdavnaj. Ker pa veš, da se bom izvlekel in da proti meni nimaš dokazov, me pač ne boš." Moški je vstal in se zadrževal pred udarcem. "Ti drek mali. Srečo imaš. Srečo imaš, da si s te družine."
Končno. Končal je šolanje, bil je svoboden, ni imel več nikogar, ki bi mu dihal za vrat. Kaj je bil? Praktično nič, a zaposlitve niti ni rabil. Stari mu je zapustil bogastvo, za par življenj, ne samo za enega, mama pa je bila tako ali tako na robu smrti. Užival je v brezposelnosti in svobodi, zapeljeval mnoga dekleta in se mimogrede začel ukvarjati še s preprodajanjem.
Torej, Andrew Rhodes je nek posebnež, ki se ne ozira pretirano na svet, ni mu vseeno, a mogoče daje tak občutek. Še vedno je reden obiskovalec postaje, ves čas pa ima na zalogi tudi dovolj robe, ki ni ravno poceni. Je zabaven in prijeten, a je prav tako lahko pravi bedak. Zelo rad se znajde v težavah, obožuje adrenalin in v sebi drži kar nekaj težkih trenutkov s preteklosti, ki pa jih nikakor ne objokuje in prinaša na dan.


24
prince charming
unemployed-drug dealer
channing tatum
rhodes, andrew Untitled
pipa, 14, i am also isabela



opis je mal bedn ker ne vem, ni slo...
Nazaj na vrh Go down
 
rhodes, andrew
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
lost endings :: hardly anything there for you to see :: 
welcome to the land of fire
-
Pojdi na: